Hizmetlerimiz

Kurumsal Beslenme Danışmanlığı

Kurumsal beslenme danışmanlığı, çalışan sağlığı için önemli bir yatırımdır. Eğitimler kurumun içinde verilir. Kişilerin çalışma koşulları göz önüne alınarak yapılan eğitimlerde; çalışanların genel sağlıkları, iş performansları, iş yeri yeme alışkanlıkları üzerinde sonuçlar elde etmek amacıyla yapılmaktadır.

Niçin gerekli?

Şirketinizin performansı çalışanlarınızın performansı ile doğru orantılıdır. Çalışan performansını artırmak da öncelikle sağlıklı olmak ile sağlanır. Dengesiz beslenme, uzun devam eden açlıklar ve yanlış besin seçimleri çalışanların çalışma isteklerinin düşmesine, gün arasında daha yoğun stres altında yaşamalarına, yanlış kararlar almalarına ve dikkat eksikliğine bağlı iş kazalarının artmasına neden olacaktır.

En önemlisi de vücut direncinin azalmasıyla daha sık sağlık problemi yaşanmasına bağlı olarak iş ve zaman kayıplarına sebep olacaktır.

Burada hedef doğru beslenme alışkanlıkları ile hastalıkları önleme, motivasyon artırma, özgüven tazelemedir.

Yönetici Ve Çalışanlara Bireysel Beslenme Programı Planlama

Kurumsal firmalarda iş yerinden çıkamayan yönetici ve çalışanlara yönelik, kendi kurumsal firmalarında beslenme programı alma olanağı sağlar. Mesaiden dolayı çok uzun zaman çalmadan belli aralıklarla test sağlanır.

Böbreklerin vücudumuz içerisindeki en önemli görevleri beslenme kanalıyla aldığımız maddelerden artan kısımların atılmasıdır. Bu hizmet için aynı kurum içerisinden minimum 5 kişi beslenme eğitimi hizmeti talep etmelidir.

Kalori Hesaplama Aracı
İnç
Metrik
Temel bilgi
yaş
kg
cm
Aktivite durumu
İhtiyacınız:
Günlük hedef kalori alımı:
0

İlgili gönderiler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir